Puchar Świata: Polacy lepsi od Argentyny!

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Polscy siatkarze odnieśli 3. zwycięstwo na rozgrywanym w Japonii Pucharze Świata. Pokonali ekipę Argentyny 3:1 (27:29, 25:17, 25:18, 26:24).

Po wczorajszej porażce z USA, dziś nasi zawodnicy chcieli udowodnić kibicom, że był to tylko wypadek przy pracy. W 1. secie żadna drużynie nie potrafiła stworzyć dużej przewagi, w końcówce Argentyńczycy zachowali zimną krew i wygrali na przewagi. Na szczęście dwie kolejne partie Polacy kontrolowali od początku i pozwolili zdobyć rywalom tylko 17 i 18 punktów. W 4. secie po początku lepszym dla biało-czerwonych, siatkarze z Ameryki Południowej dogonili nas i byli blisko triumfu, mieli nawet piłkę setową, ale dobrą końcówką Polacy zapewnili sobie triumf 3:1.

Siatkówka

We wcześniej rozegranych meczach meczu Egipt uległ 2:3 Kanadzie, a Brazylia pokonała Rosję 3:0. Dziś zagrają Australia-Iran oraz Japonia-USA.
Jutro o 5:30 kolejne emocje, Polacy zmierzą się z Włochami.