KSW 47: Zwycięstwo Maciej Kazieczko wygrał decyzją sędziów

KSW 47

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

W drugiej walce na gali KSW 47 Maciej Kazieczko zmierzył się z Bartłomiejem Koperą. Zwycięstwo przez decyzję sędziów odniósł zdecydowanie mniej doświadczony Maciej Kazieczko.

Maciej Kazieczko do tej pory dla organizacji KSW stoczył 4 walki. Na KSW 36 wygrał po trzech rundach decyzją sędziów z Mariuszem Mazurem. Następnie na gali KSW 38 okazał się lepszy od Tomasza Matusewicza. Pojedynek zakończył się po minucie i 10 sekundach. Maciej Kazieczko na KSW 41 przegrał z Gracjanem Szadzińskim. Walka zakończyła się w 4 minucie i 59 sekundzie pierwszej rundy. Z kolei na KSW 43 wygrał z Maciejem Kalicińskim.

Z kolei zdecydowanie bardziej doświadczony Bartłomiej Kopera legitymujący się bilansem 9-4, dla największej organizacji mieszanych sztuk walki w Europie stoczył tylko jedną walkę. Na gali KSW 42 przegrał z Filipem Wolańskim.