Gala w Lublinie: Ewa Brodnicka ciągle mistrzynią świata!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 2008

Jednogłośną decyzją sędziów Ewa Brodnicka obroniła tytuł mistrzyni świata federacji WBO. Pokonała Nozipho Bell z RPA. Zwycięstwa odnieśli także pozostali Polacy.

Galę otworzył pojedynek Rafała Plądra i Mikalaia Trukhana. Nasz zawodnik w swoim debiucie był zdecydowanie lepszy od Białorusina i wygrał jednogłośną decyzją arbitrów.

Jako następny na ringu pojawił się również debiutujący Maksymilian Gibadło. Jego rywal Białorusin Mifodzi Pilipenak nie miał nic do powiedzenia i przegrał po pełnym dystansie 4 rund. Pierwszą wygraną zanotował też brat Gibadło Stanisław.

Inny pojedynek Polsko-Białoruski skończył się równie dobrze. Kamil Bodzioch okazał się lepszy od Artsioma Charniakevicha.

Rywalem Mateusza Rzadkosza był Ukrainiec Valentyn Zbrozhek. I tutaj mogliśmy się cieszyć z triumfu Polaka.

Dobre widowisko dali Łukasz Maciec i Argentyńczyk Damian Ezequiel Bonelli. Jednogłośnie na punkty wygrał bokser z Lublina.

Szesnasty raz w karierze do ringu wchodziła Ewa Brodnicka i po raz szesnasty wyszła zwycięsko. Obroniła tym samym tytuł mistrzyni świata federacji WBO nie dając szans Nozipho Bell.

Share Button

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*