IGA ŚWIĄTEK TRIUMFATORKĄ JUNIORSKIEGO WIMBLEDONU!!!

Iga Świątek
Foto: gettyimages.com

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489
Mimo, iż polscy tenisiści tegorocznego Wimbledonu nie zaliczą do udanych, to Polacy mogą świętować. Iga Świątek wygrała juniorski Wimbledon rozgramiając w finale Leoni Kung (6:4, 6:2). Po ostatniej piłce Polka była ogromnie zaskoczona, a na jej twarzy pojawiło się wzruszenie. 
17-latka na swoim koncie ma już ogromny sukces na swoim koncie. Przez turniej przeszła jak burza! Była kapitalnie przygotowana do rozgrywek. Polka świetnie weszła w spotkanie, a później poszło już jak z płatka, bo to ona dyktowała warunki gry. Kung obudziła się i postawiła się Świątek, jednak polska tenisistka trzymała nerwy na wodzy i w wielkim stylu wygrała pierwszego seta.
Druga partia to już była tylko formalność. Przewagę zapewniła sobie dzięki świetnej zagrywce, dobremu przygotowaniu fizycznemu oraz kapitalnymi zagraniami, których nie powstydziłaby się sama Agnieszka Radwańska (z przysiadu).
Spotkanie trwało zaledwie godzinę i piętnaście minut. Iga Świątek została czwartą – po Aleksandrze Olszy, Urszuli Radwańskiej i Agnieszce Radwańskiej – polską triumfatorką juniorskiego Wimbledonu. Przed Igą kariera stoi otworem. TRZYMAMY KCIUKI!!!

  • Źródło: własne
Share Button

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*