Siatkówka Plażowa- turniej World Tour w Warszawie: Duet Kantor/Łosiak z triumfem w imprezie!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 2008

Kapitalny wynik osiągnęła najlepsza Polska para, podczas 4-gwiazdkowych zawodów z cyklu World Tour siatkarzy plażowych w Warszawie. Piotr Kantor i Bartosz Łosiak wygrali zawody, w finale pokonując zawodników z Brazylii 2:1. 

Polacy w fazie grupowej zaliczyli wygraną nad Czeskim duetem Bercik/Dumek 2:0. Pomścili ich Perusic i Schweiner, wygrywając w takim samym stosunku setowym. Przez tą porażkę liderzy światowego rankingu musieli rozgrywać jeszcze jeden mecz w drodze po triumf. W nim zrewanżowali się sąsiadom, po ciężkim meczu wygrali 2:1. W półfinale ich przeciwnikami byli Holendrzy Brouwer/Meeuwesen, ale i z nimi Polacy rozprawili się 2:1. W finale czekali na nich Vitor Goncalves Felipe i Evandro Goncalves Oliveira Junior z Brazylii.

Największa przewaga na jaką udało się uciec Polakom w 1. secie to 2 punkty. Od stanu 11:11 gra była punkt za punkt i po wielu piłkach setowych z obu stron, to goście wygrali 29:27.

W 2. Partii Kantor i Łosiak wypracowali sobie przewagę 9:6. W końcówce grali wyśmienicie od przyjęcia do bloku, dzięki temu doprowadzili do tie-breaka, wygrywając 21:13.

Decydujące starcie było popisem gospodarzy, którzy ku uciesze publiczności wygrali 15:12, nie dając dojść do głosu rywalom ani przez chwilę. Dzięki temu sukcesowi umocnili się na prowadzeniu w rankingu światowym.

 

Share Button

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*