Piłka ręczna plażowa- Klubowe ME w starych Jabłonkach: Start lepszy od finiszu, finał nie dla Polek

Team Poland nie zdołał awansować do finału Klubowych Mistrzostw Europy w piłkę ręczną plażową, które rozgrywane są w Starych Jabłonkach. Nasze reprezentantki uległy 0:2 Węgierkom Multichem-Szentendrei N.K.E.

Te kluby mierzyły się już w fazie grupowej, gdzie gospodynie przegrały w takim samym stosunku jak dzisiaj. Mimo to Polki wyszyły z grupy z 3. miejsca, a w ćwierćfinale pokonały Hiszpańską ekipę Grupo llopis bmp Sevilla 2:1. Dzisiejszy mecz Team Poland zaczął od kilku bramkowego prowadzenia, które jednak nie wystarczyło i rywalki wyszły na prowadzenie 1:0 w setach.

Podobnie potoczyła się druga partia. Polki prowadziły 6:0, 10:2 i od tej pory ich gra się posypała. Na 2 punkty naszych dziewczyn rywalki odpowiedziały 8 i wyszły na prowadzenie 14:12. Kontrolowały seta do końca, wygrywając 20:13, a cały mecz 2:0.

Dziś o 13:30 odbędzie się półfinał, a dwie godziny później finał imprezy.