Broncos w żałobie… Nie żyje część zawodników…


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 2008
Jak donosi Reuters w piątkowy wieczór w Saskatchewan doszło do tragicznego zdarzenia. W kanadyjskim mieście w wypadku autobusu zginęło 14 osób. Autobus wiozący młodych hokeistów na mecz zderzył się z ciężarówką. Ranni znajdują się w pobliskim szpitalu. 
,,Nasze myśli i modlitwy są skierowane do rodzin i najbliższych, którzy zostali wstrząśnięci tą porażającą tragedią. Rodzina Broncos jest w szoku, próbujemy uporać się z tą niepowetowaną stratą. Drużyna już nigdy nie będzie taka sama…” – oznajmił w specjalnym oświadczeniu Kevin Garinger, prezes Humboldt Broncos.
Premier Kanady – Justin Trudeau – na Twitterze umieścił kondolencje dla bliskich oraz osób, które dotknęła ta tragedia: ,,Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co czują teraz rodzice. Jestem całym sercem z Wami…”
To niewątpliwie ogromna tragedia dla całego miasta, w którym drużyna Humboldt była szczególnie czczona. Każdy tam żył życiem drużyny i z całego serca im kibicował. A TERAZ WSZYSTKO SIĘ ZMIENIŁO…

  • Źródło: własne/sport.tvp.pl(cytaty)
Share Button

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*