Turniej WTA w Ad-Dausze: Kolejny ciężki mecz Agnieszki Radwańskiej, tym razem przegrany

Agnieszka Radwańska
Foto: Zimbio

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 2008

Nie udało się awansować do 3. rundy turnieju w Katarze Agnieszce Radwańskiej. Lepsza okazała się rozstawiona z 16. Czeszka Petra Kvitova. 

Na początku obie tenisistki utrzymały podanie, a następnie się przełamały doprowadzając do remisu 2:2. Niedługo potem po kolejnych zaciętych akcjach było 3:3. Blisko przełamania była Petra Kvitova, która w 7. gemie miała 5 break pointów, ale Agnieszka Radwańska się wybroniła. Nie udała się jej ta sztuka w gemie 11. po którym Czeszka wyszła na prowadzenie 6:5. Polka odpowiedziała re-breakiem, a następnie wygrała tie-break 7:3 i wygrała seta 7:6.

Drugą partię Krakowianka rozpoczęła od przełamania rywalki. Niestety przegrała potem 5 gemów z rzędu. Wprawdzie Radwańska pod koniec seta zaczęła grać lepiej i przegrywała tylko 3:5, ale na więcej nie było jej stać i uległa Czeszce 3:6.

W decydującą odsłonę lepiej weszła Kvitova wygrywając 2 gemy. Radwańska doprowadziła do remisu i utrzymała podanie wychodząc na prowadzenie 3:2. Niestety za chwilę sama dała się przełamać. W efekcie Czeszka wygrywała 5:3. Polka wygrała własne podanie i miała 3 break pointy, niestety przeciwniczka wybroniła się i wygrała 6:4 seta i cały mecz.

Share Button

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*