Liga Mistrzów: Real Madryt lepszy od PSG!

Real Madryt

Real Madryt wygrał na Estadio Santiago Bernabéu w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z PSG w stosunku 3:1.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli goście. Odbita piłka spadła pod nogi Adriena Rabiota, a Francuz oddał strzał w sam środek bramki. Na odpowiedź Realu Madryt nie musieliśmy długo czekać. Cristiano Ronaldo wykonał bezbłędnie rzut karny, Alphonse Areola nie daje rady zatrzymać piłki i ta trafia w lewą stronę bramki.

Kolejne trafienia oglądaliśmy w końcówce meczu. Najpierw w 83 minucie meczu odbitą piłkę, po przepychance w polu karnym przejął Cristiano Ronaldo i z bliskiej odległości strzałem z kolana z łatwością pokonał bramkarza. Trzy minuty później Marco Asensio zagrał piłkę, którą otrzymał Marcelo. Strzał Brazylijczyka po rykoszecie spowodował, że bramkarz Alphonse Areola pozostał bezradny.