Liga Mistrzów: FC Porto zdemolowane przez Liverpool!

Liverpool

Liverpool rozbił FC Porto w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów w stosunku 5:0. Hat-trickiem popisał się Sadio Mane.

Liverpool objął prowadzenie już w 25 minucie spotkania. Sadio Mane oddał niski strzał z krawędzi pola karnego i trafił w środek bramki. Asystę przy bramce zanotował Georginio Wijnaldum. Cztery minuty później było już 2:0. Mohamed Salah był we właściwym czasie na właściwym miejscu, aby odebrać odbitą piłkę w polu karnym i trafić do bramki.

Na kolejną bramkę czekaliśmy do 53 minuty meczu, po tym jak piłka odbiła się od przeciwnika, Sadio Mane z bliskiej odległości, wbił futbolówkę w niestrzeżoną bramkę. W 69 minucie Roberto Firmino przyjął niezłe podanie i oddał płaski strzał w dolny lewy róg bramki. podwyższając na 4:0.

Pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry Sadio Mane przyjął piękne podanie z pierwszej piłki na krawędzi pola karnego i podkręcił piłkę tak, ze wpadła do bramki tuż przy prawym słupku.