Reprezentacja Stephane’a Antigi zagości w Polsce!

Reprezentacja Kanady
Foto: gettyimages.com

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 2008

Lista uczestników XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera została zamknięta. Podczas turnieju, który zostanie rozegrany w dniach 24-26 sierpnia zagrają ekipy Polski, Francji, Rosji oraz Kanady, która dołączyła jako ostatnia do rywalizacji.

Reprezentacja Kanady wywalczyła brązowy medal Ligi Światowej w 2017 roku. Podczas turnieju rozgrywanego w Polsce już po raz szesnasty Kanadyjczycy wystąpią po raz trzeci. Na razie nie wiemy jakie miasto będzie gospodarzem rozgrywek.

W tym miejscu warto przypomnieć, że pierwszy turniej organizowany ku pamięci Wagnera został rozegrany w 2003 roku w Olsztynie. Następnie wielkie reprezentacje mierzyły się m.in. w Łodzi, Bydgoszczy, Krakowie, Zielonej Górze czy Toruniu. Najwięcej zwycięstw na swoim koncie (aż 7!) mają gospodarze rozgrywek – Polacy, po dwa razy zwyciężali Holendrzy i Rosjanie, zaś po jednym triumfie mają na swoim koncie ekipy z Niemiec, Włoch, Brazylii i Bułgarii.


  • Źródło: własne
Share Button

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*