Premier League: Pewne zwycięstwo The Blues!

Chelsea

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Chelsea Londyn pewnie pokonała Brighton w stosunku 4:0 w meczu 24 kolejki Premier League.

Goście wyszli na prowadzenie już w 3 minucie spotkania. Belg przyjął odbitą piłkę w polu karnym i oddał celny strzał a środek bramki. Trzy minuty później na 2:0 podwyższył Willan. Brazylijczyk dostrzegł bramkarza poza linią bramkową i spokojnie oddał strzał w prawą stronę bramki. Asystę przy bramce zanotował Michy Batshuayi.

Na kolejne trafienia musieliśmy czekać do ostatniego kwadransu drugiej części spotkania. W 77 minucie swoją drugą bramkę w meczu zdobył Eden Hazard. Belg zakończy piękną akcję wspaniałym strzałem z pola karnego na lewą stronę bramki. Wynik meczu ustalił Victor Moses, który zamknął akcję i umieścił piłkę w prawym dolnym rogu bramki. Kluczowym podaniem popisał się Charly Junior Musonda.