Natalia Mędrzyk: „Siła razy ramię”

Natalia Mędrzyk
Foto: Chemik Police

Natalia Mędrzyk udzieliła wypowiedzi przed meczem drugiej kolejki Ligi Mistrzyń, w którym Chemik Police podejmie Dynamo Kazań. 

Rosjanki dysponują bardzo wysokim blokiem, ponieważ średnia wzrostu „ofensywnych siatkarek” to prawie 2 metry.

„Patent na takie zawodniczki jest prosty. Siła razy ramię, trzeba celować w górę, nie w boisko. Nie można dać im się wiele razy zablokować, bo to je nakręca. Blok na pewno jest ich mocną stroną. Mam trochę wspomnień z meczów reprezentacji. Najważniejsze, żeby nie dać blokować się seriami” – mówi przyjmująca Chemika.

W pierwszym spotkaniu Ligi Mistrzyń Chemik przekonująco pokonał Vizurę Ruma. Policzanki z Serbii wywiozły komplet punktów.

„Nie wydaje mi się, żeby tamten mecz można było porównać do spotkania z Dynamo. To zupełnie inny przeciwnik, na innym poziomie. Mam nadzieję, że w środę stworzymy godne widowisko” – dodaje.

W ostatniej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet Chemik pokonał ŁKS Commercecon Łódź w tie breaku, choć mecz rozpoczął się od stanu 0:2.

„Taki mecz był nam bardzo potrzebny. Pozmieniało się w głowie, zupełnie inaczej podeszłyśmy do walki na boisku. Jestem pozytywnie nastawiona przed spotkaniem z Kazaniem” – kończy.

Początek rywalizacji z Dynamo o godzinie 18. Transmisja w Polsacie Sport Extra i Laola TV.

Bilety dostępne są w kasach hali, wszystkich punktach sprzedaży abilet.pl i w internecie na stronie abilet.pl TUTAJ


  • Źródło: Chemik Police
Share Button

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*