LM: Porażki Polskich klubów

Chemik Police

To nie był udany dzień dla polskich zespołów, które rywalizują w rozgrywkach Ligi Mistrzyń. Siatkarki Grot Budowlanych Łódź przegrały na wyjeździe z Tureckim VakifBankiem Stambuł 1:3, a zawodniczki Chemika Police uległy u siebie Rosyjskiemu Danamo Kazań 0:3.

Łodzianki 1. seta przegrały wysoko bo do 16. W kolejnej partii prowadziły nawet 16:8, a mimo to rywalki zdołały w końcówce wyjść na prowadzenie. Grot Budowlani Łódź znów zaczął grać dobrze i zawodniczki tego klubu doprowadziły do remisu wygrywając seta 26:24. Siatkarki Dynama od tej pory rządziły na boisku, efektem czego były wygrane do 15 i 16, a w całym meczu 3:1.

Gorzej wyglądała gra Chemika Police. Pierwszy set przegrany do 17 w słabym stylu, szwankowało zwłaszcza przyjęcie. Dalej nie było lepiej, przegrały sety do 20 i 19, a cały mecz 0:3.

Jutro o 18:00 Developres SkyRes Rzeszów podejmować będzie CSM Volei Alba Blaj.