Nafciarze wrócili do zajęć

Wisła Płock
Foto: Wikipedia

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 2008

Dzień po triumfie w Amber Cup 2018, drużyna Wisły Płock oficjalnie rozpoczęła przygotowania do drugiej części rozgrywek w sezonie 2017/2018. 

Zawodnicy Nafciarzy w klubie pojawili się przed godziną 13:00, na którą zaplanowana była zbiórka, a 60 minut później rozpoczęli trening na bocznym boisku Stadionu im. Kazimierza Górskiego. Tym samym trzytygodniowe urlopy dobiegły końca i przyszedł czas pracy, której pierwsze efekty poznamy już 9 lutego, gdy meczem z Górnikiem Zabrze zainaugurujemy rundę wiosenną LOTTO Ekstraklasy.

Do 12 stycznia zespół Jerzego Brzęczka będzie trenował na własnych obiektach. W sobotę uda się na kilkudniowe zgrupowanie do Władysławowa-Cetniewa, które zakończy się w czwartek 18 stycznia, sparingiem z drugoligowym Gryfem Wejherowo.

W poniedziałkowych zajęciach udział wzięło 26 zawodników, wśród których znaleźli się pozyskani niedawno Thomas Dähne i Oskar Zawada czy młodzi Bartłomiej Gradecki, Jakub Lemanowicz oraz Krystian Ogrodowski. Indywidualnie trenował z kolei poobijany po turnieju Amber Cup Damian Piotrowski, a jutro do drużyny dołączy Giorgi Merebashvili. Zabrakło natomiast trzech zawodników wystawionych na listę transferową: Mateusza Kryczki, Mikołaja Lebedyńskiego oraz Mateusza Piątkowskiego.


  • Źródło: Własne
Share Button

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*