PŚ w Kranjskiej Gorze: Mikaela Shiffrin wygrała zawody i umocniła się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej

mikaela shiffrin
longines.pl

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Amerykanka Mikaela Shiffrin zwyciężyła slalom gigant, podczas zawodów Pucharu Świata w Słoweńskiej Kranjskiej Gorze. Maryna Gąsienica-Daniel zajęła 48. miejsce.

Zawody otworzyła Austriaczka Stephanie Brunner z czasem 56.38 sek. co dało jej jak się później okazało 3. pozycję. O 0,46 sek. lepszy czas uzyskała Francuska Tessa Worley, a najlepsza w 1. ślizgu była Mikaela Shiffrin z rezultatem 55.08 sek.

W 2. przejeździe dwie najlepsze zawodniczki utrzymały swoje lokaty, a na 3. miejsce wskoczyła Włoszka Sofia Goggia. Jedyna Polka Maryna Gąsienica-Daniel nie zakwalifikowała się do 2. przejazdu, albowiem wynik 1:00.07 min. dał jej miejsce 48.