Premier League: Remis w hicie kolejki!

Arsenal Londyn

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Arsenal Londyn zremisował z Liverpoolem w stosunku 3:3 w hicie 19. kolejki Premier League.

Liverpool objął prowadzenie już w 26 minucie spotkania. Philippe Coutinho znalazł trochę miejsca w polu karnym, a następnie oddał mocny strzał głową zostawiając bez szans bramkarza rywali. Na kolejne trafienia czekaliśmy do drugiej części meczu.

W 52 minucie The Reds podwyższyli na 2:0. Mohamed Salah spróbował szczęścia z krawędzi pola karnego i piłka po jego strzale po rykoszecie wpadła do bramki. Na odpowiedź gospodarzy nie musieliśmy długo czekać. Sześćdziesiąt sekund później Alexis Sanchez skoczył do dośrodkowanej piłki i posłał mocny strzał z główki w sam środek bramki.

Trzy minuty później Arsenal Londyn doprowadził do remisu. Granit Xhaka dostał się do piłki i oddał mocny  strzał z dystansu, piłka trafiła w górną siatkę bramki. Nie minęły dwie minuty, a gospodarze wyszli na prowadzenie 3:2. Alexandre Lacazette obsłużył podaniem kolegę z zespołu, Mesut Ozil zauważył, że bramkarz Liverpoolu wyszedł przed linię bramkową i przelobował go.

Liverpool wyrównał w 71 minucie spotkania. Roberto Firmino nie wahał się, żeby oddać strzał tuż zza linii pola karnego. Piłka po celnym strzale Brazylijczyka trafiła do bramki.