Liga Mistrzów: Jastrzębski Węgiel rozbił Spacer’s Toulouse VB!

jastrzębski węgiel
jastrzebskiwegiel.pl

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla po 2. meczach w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów prowadzą w grupie bez straty seta. W dzisiejszym meczu pokonali Francuskie Toulouse VB 3:0.

Gospodarze na 1. przerwę techniczną zeszli z 4 punktami przewagi, by chwilę potem prowadzić już 10:4. Jastrzębianie dominowali, efektem czego było imponujące prowadzenie, podczas przerwy drugiej 16:7. Zwyciężyli seta bezapelacyjnie 25:10.

W kolejnej partii również wysoko prowadzili już na początku- 8:5 na przerwie, a potem 11:6. Podczas 2. zejścia na tablicy widniał wynik 16:10. Sensacji nie było, Polski klub zwyciężył 25:21.

Ostatni set był trochę nerwowy. To zawodnicy z Tuluzy mieli przewagę 2 punktów. Na szczęście już podczas 2. przerwy technicznej Jastrzębski Węgiel wyszedł na prowadzenie którego nie oddał. Jastrzębianie wygrali 25:20, a mecz 3:0. Oznacza to iż są liderami grupy.