Bundesliga: niezwykły remis Augsburga z Freiburgiem

Niezwykły dzień miał Alfred Finnbogason z niemieckiego Augsburga. Jego zespół w 17. kolejce Bundesligi zremisował z Freiburgiem 3:3, a sam zawodnik został bohaterem spotkania.

To był szalony dzień dla zawodników z FC Augsburg w Bundeslidze. Bowiem w 17. kolejce zremisowali 3:3 z Freiburgiem, mimo, iż prowadzili już od pierwszej minuty spotkania. Swój dzień miał także Alfred Finnbogason (FC Augsburg), który swoje dwie pozostałe bramki strzelił w doliczonym czasie gry i uratował jeden punkt dla swojego zespołu.

Zawodnik niemieckiego Augsburga strzelanie rozpoczął już w pierwszej minucie spotkania. I to było wszystko na co stać zespół. Potem inicjatywę przejęli gracze z Freiburga, którzy strzelili po kolei trzy bramki. Wydawać by się mogło, że przy stanie 3:1 dla gości jest nie do przejścia. Jednakże w doliczonym czasie gry ponownie przypomniał się Finnbogason, który kolejno w 91. i 93. minucie strzelił bramki nr 2 i 3, a jego zespół pozostawił na swoim terenie jeden cenny punkt.

Niewielki udział w tym spotkaniu dostał Bartosz Kapustka, który wszedł z ławki rezerwowych w doliczonym czasie gry, a chwilę później sędzia spotkania zakończył mecz.

Po siedemnastu kolejkach Bundesligi prowadzi zespół Roberta Lewandowskiego, Bayern Monachium, który ma jedenaście punktów przewagi nad Shalke 04.