Bundesliga: niezwykły remis Augsburga z Freiburgiem


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Niezwykły dzień miał Alfred Finnbogason z niemieckiego Augsburga. Jego zespół w 17. kolejce Bundesligi zremisował z Freiburgiem 3:3, a sam zawodnik został bohaterem spotkania.

To był szalony dzień dla zawodników z FC Augsburg w Bundeslidze. Bowiem w 17. kolejce zremisowali 3:3 z Freiburgiem, mimo, iż prowadzili już od pierwszej minuty spotkania. Swój dzień miał także Alfred Finnbogason (FC Augsburg), który swoje dwie pozostałe bramki strzelił w doliczonym czasie gry i uratował jeden punkt dla swojego zespołu.

Zawodnik niemieckiego Augsburga strzelanie rozpoczął już w pierwszej minucie spotkania. I to było wszystko na co stać zespół. Potem inicjatywę przejęli gracze z Freiburga, którzy strzelili po kolei trzy bramki. Wydawać by się mogło, że przy stanie 3:1 dla gości jest nie do przejścia. Jednakże w doliczonym czasie gry ponownie przypomniał się Finnbogason, który kolejno w 91. i 93. minucie strzelił bramki nr 2 i 3, a jego zespół pozostawił na swoim terenie jeden cenny punkt.

Niewielki udział w tym spotkaniu dostał Bartosz Kapustka, który wszedł z ławki rezerwowych w doliczonym czasie gry, a chwilę później sędzia spotkania zakończył mecz.

Po siedemnastu kolejkach Bundesligi prowadzi zespół Roberta Lewandowskiego, Bayern Monachium, który ma jedenaście punktów przewagi nad Shalke 04.

Share Button

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*