Dart: Mistrzostwa Świata- Krzysztof Ratajski zakończył przygodę na pierwszej rundzie

krzysztof ratajski
pomorska.pl

Polaków w najważniejszych turniejach światowego darta możemy oglądać niezwykle rzadko. Do Mistrzostw Świata zakwalifikował się Krzysztof Ratajski, ale po pięknej walce lepszy okazał się Anglik James Wilson, który wygrał 3:1.

Krzysztof Ratajski rozpoczął od zwycięstwa w legu, na co rywal odpowiedział tym samym. W kolejnych dwóch Polak okazał się lepszy i objął prowadzenie 1:0 w setach.

Drugą partię rozpoczął Wilson, nie było w niej żadnych przełamań, przez co Anglik wyrównał wygrywając seta 3:2.

Im dalej w mecz to Ratajski zaczynał się minimalnie mylić, efektem czego był przegrany set 1:3, gdzie został przełamany już w 1. legu.

Ostatni set był niewiarygodnie ciekawy. Najpierw przełamał Polak, potem Anglik. Sytuacja powtórzyła się jeszcze raz, niestety decydującego lega wygrał James Wilson i triumfował w meczu 3:1.