MŚ w Anaheim: Gospodyni mistrzynią, Mierzejewska siódma

sarah robles
http://www.ironmind.com

Amerykanka Sarah Robles została mistrzynią świata w kategorii + 90 kg. kobiet. Jedyna Polka w stawce Aleksandra Mierzejewska zajęła 7. miejsce.

Aleksandra Mierzejewska zdołała wyrwać 102 kg. Wśród najlepszych zawodniczek w 1. podejściu Lisseth Ayovi Cabezas zaliczyła 107 kilogramów, a chwilę potem 4 kg. więcej. Egipcjanka Shaimaa Haridy rozpoczęła od wyrwania 115 kg. Wyprzedziła ją Amerykanka Sarah Robles, która również w 1. próbie zaliczyła 118 kg. Do walki włączyła się lepsza o kilogram w 2. podejściu Meksykanka Tania Mascorro Osuna i lepszy od Amerykanki o 2 kg. Nowozelandczyk Gavin Hubbard– mężczyzna, który został dopuszczony przez federację dzięki zmianie płci. W 2. podejściu Robles zdołała wyrwać 122 kilogramy, Nowozelandczyk podniósł 2 kg. więcej, ale sport wygrał. Prawdziwa kobieta Sarah Robles uzyskała wynik 126 kg. i została mistrzynią w rwaniu.

W podrzucie Aleksandra Mierzejewska w ostatnim podejściu zaliczyła 130 kg. i została sklasyfikowana na 7. miejscu z wynikiem dwuboju 232 kg. Prowadzenie utrzymała Amerykanka Sarah Robles z Rezultatem 284 kg. drugi był hubbard, a 3. miejsce zajęła Egipcjanka Shaimaa Haridy.

Share Button

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*