Liga Mistrzów: Pierwsza porażka PSG!

PSG

Bayern Monachium wygrał w meczu szóstej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów z PSG w stosunku 3:1. Pierwszą bramkę zdobył Robert Lewandowski.

Bayern Monachium wyszedł na prowadzeni już w 8 minucie spotkania. Kingsley Coman oddał piłkę Robertowi Lewandowskiemu, a Polak ją przejął i oddał strzał z bliskiej odległości pozostawiając bramkarza bezradnego.

Osiem minut przed przerwą James Rodriguez minął przeciwnika i posłał dośrodkowanie do Tolisso, który wyskoczył ponad kryjącego go zawodnika i z bliska uderza głową trafiając w lewy dolny róg bramki.

PSG zdobyło kontaktową bramkę pięć minut po gwizdku rozpoczynającym drugą cześć spotkania. Kylian Mbappe znalazł przestrzeń w polu karnym i z bliska mocno uderza głową w lewy dolny róg bramki po tym, jak Edinson Cavani posłał mu sprytne wysokie podanie.

W 69 minucie spotkania na 3:1 podwyższył Corentin Tolisso strzelając do pustej bramki. Asystę zanotował Kingsley Coman.