PŚ w Altenbergu: Eggert/Benecken najlepsi, Polacy na 14. miejscu

eggert benecken
http://www.dailyherald.com

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Niemcy zdominowali rywalizację dwójek, podczas pucharowych zawodów w ich Altenbergu. Zwyciężyli Eggert i Benecken, a 3. pozycję zajęli Geuke/Gamm. Rozdzielili ich Austriacy Penz/Fischler. Wojciech Chmielewski i Jakub Kowalewski ukończyli zawody na 14. pozycji. 

Jako 1. na starcie pojawili się Rumuni Atodiresei/Musei. Czas 42.565 sek. dał im ostatnie miejsce. O 0,340 sek. lepiej pojechali Czesi Broz/Broz. Kapitalnie spisali się Austriacy Penz/Fischler, którzy przejechali tor w czasie 41.817 sek. co na długi czas dało im prowadzenie.

Chmielewski i Kowalewski uzyskali rezultat 42.061 sek. co pozwoliło im zajmować po 1. ślizgu doskonałe 10. miejsce. Prowadzili Niemcy Eggert/Benecken przed wcześniej wspomnianymi Austriakami.

W 2. przejeździe Polacy spisali się nieco gorzej i z łącznym rezultatem 1:24.353 min. zakończyli zmagania na 14. pozycji. Świetnie spisali się Geuke/Gamm. Niemcy awansowali z 7. na 3. pozycję. Drugie miejsce utrzymali Austriacy Penz/Fischler, a zwyciężyli inni Niemcy Eggert/Benecken, którzy prowadzili po 1. ślizgu.

Dziś o godzinie 12 odbędzie się rywalizacja jedynek mężczyzn z Maciejem Kurowskim i Mateuszem Sochowiczem.

Share Button

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*