Premier League: Pewne zwycięstwo Manchesteru United!

Romelu Lukaku

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Manchester United wygrał w meczu 12. kolejki Premier League z Newcastle w stosunku 4:1 i utrzymał dystans 8 punktów do największego rywala.

Pierwsi bramkę w tym spotkaniu niespodziewanie zdobyli goście. Dwight Gayle oddał strzał z woleja z końca pola karnego przymierzając w dolną część siatki obok lewego słupka. Asystę przy tym trafieniu zanotował DeAndre Yedlin.

Gospodarze wyrównali stan rywalizacji dopiero w 37 minucie. Paul Pogba pokazał wspaniałą technikę i wykonał piękne wysokie dośrodkowanie w pole karne, gdzie Anthony Martial oddał strzał głową w lewy dolny róg bramki.

Gospodarze objęli prowadzenie w pierwszej minucie doliczonego czasu gry. Chris Smalling dobiegł do wysokiego podania, które sprytnie posłał Ashley Young i łatwo pokonał bramkarza główkując z bliska w prawy dolny róg bramki.

W 54 minucie trzecią bramkę dla Manchesteru United zdobył Paul Pogba, Francuz wykorzystał podanie Marcusa Rashforda i główkował ponad obrońcami pokonując bramkarza rywali.

Dwadzieścia minut przed końcem regulaminowego czasu gry gości dobił Romelu Lukaku. Belg wykonał świetną solową akcję i oddał strzał z pola karnego. Rob Elliot został pokonany przez strzał pod poprzeczkę.