LaLiga: FC Barcelona wygrała 11 mecz w sezonie!

FC Barcelona

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

FC Barcelona wygrała dzisiaj 11 spotkanie w obecnym sezonie LaLiga. Duma Katalonii pokonała na wyjeździe Leganes w stosunku 3:0.

Goście objęli prowadzenie w 28 minucie spotkania. Luis Suarez pokazał szybką reakcję w polu karnym i z opanowaniem zdobył bramkę, nie dając bramkarzowi żadnej szansy. Na kolejne trafienie musieliśmy czekać do 60 minuty. Napastnik reprezentacji Urugwaju jako pierwszy przejął wybitą piłkę i strzelił nisko w środek bramki. W ostatniej minucie meczu gospodarzy dobił Paulinho. Brazylijczyk rzucił się na piłkę pozostawioną w polu karnym i pokonał bramkarza rywali strzałem w lewy dolny róg bramki.