Bundesliga: Zwycięstwo Bayernu, dwie bramki Lewandowskiego!

Bayern Monachium

Bayern Monachium wygrał w meczu 12. kolejki Bundesligi z Augsburgiem w stosunku 3:0 i wym samym powiększył przewagę nad najgroźniejszymi rywalami w tabeli.

Bayern Monachium objął prowadzenie w 31 minucie spotkania. Fantastyczną zespołową akcję, bramką zakończył Arturo Vidal. Chilijczyk wybiegł na wolne pole dzięki podaniu, które wykonał Niklas Sule i nie popełnił błędu wspaniale kończąc akcje strzałem w prawy górny róg bramki.

Siedem minut później na 2:0 podwyższył Robert Lewandowski. Napastnik reprezentacji Polski wykorzystał podanie Arturo Vidala i najpierw zachował zimną krew, a następnie spokojnie oddał strzał w lewy dolny róg bramki.

Cztery minuty po rozpoczęciu się drugiej części spotkania Robert Lewandowski przejął doskonałe dośrodkowanie, które głęboko w pole karne posłał Joshua Kimmich i oddał dokładny strzał w prawy dolny róg.