Ligue 1: Ważne zwycięstwo PSG!

PSG

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

PSG wygrało z Dijon 2:1 w meczu 9 kolejki Ligue 1. Paryżanie dzięki zwycięstwu powiększyli przewagę nad drugim AS Monaco do 5 punktów.

Na pierwszą bramkę w tym spotkaniu musieliśmy czekać do 71 minuty spotkania. Thomas Meunier oddał strzał w prawy dolny róg po tym jak piłka przebiła się do niego w pole karne. Trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry wyrównał Benjamin Jeannot, który oddał strzał z woleja z bardzo dalekiej odległości. Piłka nieoczekiwanie przeleciała nad głową bramkarza w górną siatkę bramki.

Zwycięstwo Paryżanom zapewnił w doliczonym czasie gry Thomas Meunier, który otrzymał podanie od Kyliana Mbappe. Piłka po rykoszecie wpadła do bramki.