Bundesliga: Bayern Monachium rozgromił Freiburg!

Bayern Monachium

Bayern Monachium rozbił Freiburg w stosunku 5:0 w meczu 8 kolejki Bundesligi. Jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski.

Bayern Monachium objął prowadzenie już w 8 minucie spotkania. Julian Schuster próbował przechwycić ofensywne podanie przeciwnika, ale trafił piłką do własnej bramki. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Kingsley Coman, który w polu bramkowym oddał strzał głową. Umieścił piłkę w górnej siatce bramki.

Kolejne trafienia oglądaliśmy w drugiej części spotkania. W 63 minucie Mats Hummels podał do Thiago Alcantary, a ten oddał mocny strzał z krawędzi pola karnego. Piłka wpadła w prawy dolny róg bramki. Nie minął kwadrans, a Bayern prowadził już 4:0.

Robert Lewandowski był na dobrej pozycji, po tym jak na brzeg pola karnego zagrał do niego Thomas Muller. Polak mocnym strzałem w prawy dolny róg bramki nie dał szans bramkarzowi. W czwartej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Joshua Kimmich. Niemiec wykończył swoją akcję zachwycającym golem pietą. Asystował świetnym podaniem Kingsley Coman.