Serie A: Siódme zwycięstwo Napoli!

Napoli

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Napoli pokonało dzisiaj Cagliari w stosunku 3:0 i odniosło siódme zwycięstwo w siódmym ligowym meczu obecnego sezonu Serie A.

Napoli objęło prowadzenie już w 4 minucie meczu. Dries Mertens świetnie podał w pole karne, a Marek Hamsik wykorzystał sytuację i pokonał bramkarza rywali strzałem w lewy dolny róg bramki.

Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 40 minuty. Dries Mertens wykorzystał rzut karny strzałem w lewy dolny róg bramki.

Wynik ustalił już w 47 minucie spotkania Kalidou Koulibaly, który skorzystał z podania Jorginho z rzutu wolnego i posłał piłkę w prawy dolny róg bramki.