Premier League: Pewne zwycięstwo Tottenhamu!

Harry Kane

Tottenham wygrał w meczu siódmej kolejki Premier League z Huddersfield w stosunku 4:0. Dla Kogutów było to czwarte zwyciestwo w sezonie!

Tottenham objął prowadzenie już w 9 minucie spotkania. Harry Kane wykonał świetną solową akcję i oddał strzał z pola karnego na prawy dolny róg bramki. Asystę zanotował Kieran Trippier.

Nie minęło 10 minut, a goście prowadzili już 2:0. Ben Davies był we właściwym czasie na właściwym miejscu, przejął odbitą piłkę w polu karnym i trafił nisko tuż przy prawym słupku.

W 23 minucie na 3:0 podwyższył Harry Kane. Napastnik Tottenhamu minał przeciwników i oddał świetny strzał z krawędzi pola karnego tuż przy lewym słupku bramki.

Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 91 minuty spotkania.  Ben Davies znalazł dobrze ustawionego kolegę w polu karnym, a Moussa Sissoko wykorzystał podanie Walijczyka i wbił piłkę w prawy dolny róg bramki.