Premier League: Kolejne zwycięstwo Manchesteru United!

Romelu Lukaku

Manchester United odniósł szóste zwycięstwo w obecnym sezonie Premier League. Czerwone Diabły pokonały dzisiaj Crystal Palace w stosunku 4:0.

Czerwone Diabły objęły prowadzenie już w 3 minucie. Juan Manuel Mata wykazał się dużym opanowaniem w polu karnym i oddał strzał z pierwszej piłki w prawy dolny róg bramki. W 35 minucie Ashley Young zagrał piłkę do środka pola karnego, a Marouane Fellaini wykończył akcję umieszczając ją w bramce. Kolejne bramki oglądaliśmy w drugiej połowie.

W 49 minucie Marcus Rashford dośrodkował z rzutu wolnego, a Marouane Fellaini wyskoczył wysoko i oddał strzał głową z bliskiego dystansu trafiając do bramki od wewnętrznej strony prawego słupka. Wynik ustalił niezawodny Romelu Lukaku, który wbił piłkę do pustej bramki. Asystę zanotował Anthony Martial.

Manchester dzięki zwycięstwu objął prowadzenie w Premier League, Crystal Palace w siedmiu kolejkach nie tylko nie zdobyło punktu, ale również bramki.