Ligue 1: Monaco straciło punkty z Montpellier!

AS Monaco

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

AS Monaco zremisowało w meczu ósmej kolejki Ligue 1 z Montpellier w stosunku 1:1. Goście wyrównali w 92 minucie spotkania.

Montepllier w siódmej kolejce zremisowało z PSG, a dzisiaj z AS Monaco. AS Monaco wyszło na prowadzenie w 38 minucie spotkania. Falcao w polu karnym spokojnie przyjął krótkie podanie, którego autorem był Rony Lopes. Kolumbijczyk zrobił szybki zwód i oddał strzał nie do obrony, nisko w środek bramki.

Gdy wydawało się, że Monaco zdobędzie kolejne 3 punkty, w 92 minucie meczu Souleymane Camara wykorzystał podanie Kevina Berigauda i pokonał bramkarza gospodarzy z bliskiej odległości.