Ligue 1: Monaco gromi Lille, wielka forma Falcao!

AS Monaco

AS Monaco wygrało w meczu 7 kolejki Ligue 1 z Lille w stosunku 4:0. W kapitalnej formie na początku sezonu jest Kolumbijczyk Falcao, który zdobył już 11 bramek.

AS Monaco objęło prowadzenie już w 24 minucie spotkania. Piłkarze Lille popełnili olbrzymi błąd. Stevan Jovetic dostał piłkę na skraju pola karnego i oddał mocny strzał na bramkę rywali. Nie minęło 10 minut i goście prowadzili już 2:0. Almamy Toure wykazał się świetnym przeglądem sytuacji i wykonał podanie, które przyjął Rachid Ghezzal. Algierczyk z wielkim opanowaniem w polu karnym z niewielkiej odległości wbił piłkę do siatki.

AS Monaco rozpoczęło drugą połowę w najlepszy możliwy sposób. Pechowo wybitą piłkę otrzymał Falcao, który zdobył bramkę potężnym strzałem z główki. Kolumbijczyk w 74 minucie podwyższył na 4:0 bezbłędnie wykorzystując rzut karny.