Anna Werblińska odchodzi z Chemika Police!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 2008

Anna Werblińska nie będzie reprezentować barw Chemika Police w sezonie 2017/18. Siatkarka, która w Chemiku ma jeden z najdłuższych staży dołączyła do zespołu już w pierwszym sezonie po tym, jak awansował to ORLEN Ligi. 

W Policach zdobyła 4 mistrzostwa Polski, 3 Puchary Polski i 2 Superpuchary.

Sama nie ukrywa wzruszenia i emocji związanych z zakończeniem przygody z naszym klubem.

„W Chemiku spędziłam fantastyczny czas, którego nigdy nie zapomnę! Minione 4 lata dały mi mnóstwo emocji, radości, sukcesów. Poza sukcesami sportowymi, miałam możliwość poznać wielu wspaniałych ludzi. Nawiązałam nowe przyjaźnie. Police i Szczecin będą zawsze bliskie mojemu sercu. Dziękuję sponsorom. Grupie Azoty i wszystkim innym, dzięki którym mogłam się tutaj znaleźć, grać dla wspaniałych kibiców, być w najlepszym klubie w Polsce i razem ze sztabem i koleżankami zdobywać trofea. Nikt nie zabierze mi tych pięknych chwil, które przeżyłam w Chemiku. Dziękuję! Będę tęsknić” – mówi Werblińska.

Anna Werblińska to czwarta zawodniczka, która nie zagra w Chemiku w przyszłym sezonie. Wcześniej informowaliśmy o Aleksandrze Jagieło, Joannie Wołosz i Jelenie Blagojević.


  • Źródło: Chemik Police
Share Button

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*