Paweł Paczkowski bocznym rozgrywającym sezonu 2016/2017 PGNiG Superligi!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 2008

Popularny „Paczas”, prawy rozgrywający Vive Tauron Kielce, reprezentant Polski i uczestnik mistrzostw świata we Francji otrzymał Gladiatora w kategorii Boczny Rozgrywający Sezonu 2016/2017 podczas pierwszej, historycznej Gali PGNiG Superligi.

Paweł Paczkowski to między innymi były zawodnik Wisły Płock i Dunkerque HGL, wychowanek klubu UKS „Siódemka” Świecie w Płocku, i trenerów Zbigniewa Myrda oraz Mirosława Paczkowskiego, prywatnie ojca.  W sezonie 2016/2017 zdobył 84 bramki.

Swoją przygodę z piłka ręczną zaczął w trzeciej klasie szkoły podstawowej.  Zapytany kiedyś „O czym marzy?” powiedział – „Chciałbym nigdy nie marzyć, nie myśleć o tym, co będzie w przyszłości, żyć spokojnym życiem. Bez zbytnich szaleństw i problemów” – Zapytany o cele w życiu mówił – „Zostać na tym samym poziomie, na którym jestem, żeby nie schodzić w dół, tylko brnąć cały czas w górę. Chcę się rozwijać i być z dnia na dzień coraz lepszy …. i  być jak Marcin Lijewski  w czasach HSV Hamburga”

W przyszłym sezonie zagra w barwach Motoru Zaporoże, którego trenerem będzie Patryk Rombel.


  • Źródło: PGNiG Superliga
Share Button

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*