MŚ w beach soccerze: Tahiti pierwszym półfinalistą!

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Reprezentacja Tahiti jako pierwsza awansowała do półfinału XIX Mistrzostw Świata w beach soccerze. Nasi grupowej rywale pokonali Paragwaj w stosunku 6:4.

Reprezentacja Tahiti po pierwszej tercji prowadziła 2:0 po bramkach Jo i Benneta. Paragwajczycy w drugiej odsłonie potrzebowali niecałych sześciu minut na wyrównanie stanu rywalizacji. Bramkarza Tahiti pokonali Fernandez i Morgan, minutę później drużyna z Oceanii ponownie wyszła na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Taiariu. 29 sekund przed zakończeniem drugiej tercji ponownie do remisu doprowadził Morgan.

W ostatniej tercji skuteczniejsi byli zawodnicy z Tahiti. W 28 minucie po bramce Labaste drużyna z Oceanii objęła prowadzenie 4:3. Paragwajczycy piątą bramkę stracili 13 sekund przed końcem meczu. Na listę strzelców wpisał się Tavanae. W meczu oglądaliśmy jeszcze dwie bramki. Dal Paragwajczyków trafił Zayas, a dla Tahiti Tepa i ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką drużyny z Ameryki Południowej w stosunku 4:6.