Ligue 1: Nice lepsza od PSG!

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Nice pokonała PSG w stosunku 3:1 w meczu 35 kolejki Ligue 1. Wynik ten może być kluczowy w walce o Mistrzostwo Francji.

Gospodarze objęli prowadzenie w 26 minucie spotkania. Mario Balotelli przyjął podanie na krawędzi pola karnego i z pierwszej piłki w bardzo dobrym stylu posłał strzał w lewy dolny róg bramki. Nice podwyższyła prowadzenie 3 minuty po przerwie. Pereira Ricardo odebrał precyzyjne podanie i oddał strzał, który po odbiciu od słupka, trafił do lewego okienka.

PSG zdobyło kontaktową bramkę w 64 minucie. Thiago Silva przedłużył głową podanie z rzutu rożnego do  Marquinhosa, a Brazylijczyk umieścił piłkę w siatce. Aktualnych mistrzów kraju dobił w doliczonym czasie gry  Anastasios Donis, który wykończył akcję główkując z bliska do pustej bramki.

PSG traci do AS Monaco 3 punkty i ma jeden rozegrany mecz więcej. Nice traci do aktualnych mistrzów kraju tylko 3 punkty i wciąż ma szansę na grę w kolejnej edycji Ligi Mistrzów bez brania udziału w eliminacjach.