Premier League: Manchester City stracił punkty z Middlesbrough!

Manchester City nie wykorzystał potknięć Liverpoolu i Manchesteru United i tylko zremisował z Middlesbrough 2:2 w meczu 35 kolejki Premier League.

Gospodarze objęli prowadzenie w 38 minucie meczu. Alvaro Negredo zamknął wspaniałe dośrodkowanie tuż za linią pola karnego i oddał strzał na bramkę rywali, piłka po odbiciu od lewego słupka wpadła do bramki. Manchester City wyrównał dopiero w 69 minucie. Sergio Aguero pewnie wykorzystał rzut karny.

Nie minęło 10 minut i Middlesbrough ponownie wyszło na prowadzenie. Calum Chambers wykończył świetną akcję. Po dobrym podaniu zrobił sobie uliczkę i wbił piłkę do siatki, celując prawą stronę obok słupka.

The Citizens wyrównali pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Gabriel Jesus po znakomitym dośrodkowaniu posłał piłkę głową do bramki od wewnętrznej strony lewego słupka. Asystę przy tym trafieniu zanotował Sergio Aguero.