Ligue 1: Kolejne zwycięstwo AS Monaco, bramka Kamila Glika!

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

AS Monaco pokonało Toulouse 3:1 w meczu 35 kolejki Ligue 1 i utrzymało trzypunktowe prowadzenie nad PSG.

W pierwszej połowie nie oglądaliśmy bramek. Goście drugą część spotkania rozpoczęli od mocnego uderzenia. Ola Toivonen wykazał się szybką reakcją w polu karnym nie dając bramkarzowi AS Monaco żadnej szansy.

Na odpowiedź AS Monaco nie musieliśmy długo czekać. Joao Moutinho wycelował staranną piłkę w pole karne, gdzie Kamil Glik wyskoczył najwyżej do piłki i skierował potężny strzał głową w prawy górny róg bramki. Alban Lafont nie miał żadnych szans.

Kwadrans później Kylian Mbappe najszybciej dobiegł do pozostawionej piłki w polu karnym i pokonał bramkarza rywali strzałem w prawy dolny róg bramki. Gości dobił w 75 minucie Thomas Lemar, który znalazł wolne miejsce w polu karnym, przyjął świetne dośrodkowanie i wbił piłkę do bramki.