Wyposażenie siłowni


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1665

W Polsce bardzo rozwija się branża fitness. Coraz więcej osób myśli o otworzeniu własnego klubu fitness, czy siłowni. Główną przeszkodą w zrealizowaniu tych planów są koszty związane z wyposażeniem siłowni. Czy na pewno funkcjonalny sprzęt do ćwiczeń musi być drogi?

Każda osoba, która przynajmniej raz w życiu był na siłowni zadała sobie pytanie: Ile to wszystko może kosztować? Szanujące się kluby fitness/siłownie mają w swoim wyposażeniu hantle o różnej wadze, a także sztangi, obciążenia. Większą przestrzeń stanowią jednak wszelkiego rodzaju maszyny. Dobrej jakości atlas do ćwiczeń, czy „brama” kosztują ponad osiem tysięcy złotych. W siłowni łatwo dostrzec również ławeczki do wyciskania, maszynę Smitha, czy przynajmniej kilka bieżni.

Osoba, która planuje otworzyć siłownię, gdy zaczyna dodawać ceny wszystkich maszyn coraz bardziej zaczyna negatywnie postrzegać ten pomysł. Do kosztów należy bowiem doliczyć jeszcze wynagrodzenie dla recepcjonistów, sprzątaczek, czy trenerów personalnych, nie wspominając o wynajmie przestrzeni, czy rachunkach w przypadku własnego pomieszczenia.

Bardzo dobrą alternatywą dla osób planujących otworzyć siłownię byłyby w pełni sprawne regenerowane urządzenia. Używany sprzęt sportowy, który został odnowiony pełni taką samą funkcję i spełnia takie same zadania jak nowy sprzęt, zdecydowanie droższy. Celem klientów siłowni jest uzyskanie satysfakcjonującej sylwetki, lepszego samopoczucia, większej kondycji, czy sprawności. Na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które zapytałyby w siłowni o to czy dana maszyna jest nowa, czy używana. Dla osób trenujących na siłowni liczy się przede wszystkim efekt.

Wśród używanych, regenerowanych urządzeń można znaleźć bez problemu różnego rodzaju bieżnie, eliptyki, steppery, rowery, czy urządzenia siłowe. Wyposażenie siłowni nie musi być bardzo kosztowne. Cena sprzętu używanego zregenerowanego będzie zdecydowanie niższa, dodatkowo wybór jest bardzo duży. Dodatkową zaletą takiego sprzętu jest fakt, że osoby już na nim ćwiczyły i nie będziemy musieli zastanawiać się, czy urządzenie się sprawdzi na naszej siłowni.


  • Foto: ogloszenia.bialystokonline.pl

Share Button

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*