Wiedza sportowa płynąca z książek


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Pragniesz mieć atrakcyjną sylwetkę i nie chcesz odbiegać kondycją od rówieśników? Twoją pasją jest wszelka aktywność fizyczna lub podróżowanie? W takim razie warto zapoznać się z ofertą książek sportowych znajdujących się na stronie Livro.pl.

Księgarnia internetowa ma w szerokiej ofercie książki które dadzą Ci możliwość rozpoczęcia przygody z dowolną dyscypliną sportową, bez względu czy jest to sport ekstremalny dostarczający adrenalinę, czy zwykły relaks. Leksykony pomogą ci w systematycznych treningach, gdy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze sportem i stawiasz pierwsze kroki w wybranej przez siebie dyscyplinie sportowej, czy masz już kilkuletni staż i chcesz nadal się rozwijać.

W zakładce sport i wypoczynek znajdziesz ponad 750 książek w następujących kategoriach: fitness, joga, sporty zespołowe, jeździectwo, kolarstwo, kulturystyka i podnoszenie ciężarów, bieganie, lekkoatletyka, sporty ekstremalne, sporty motorowe, sporty powietrzne, tenis, squash, sporty wodne, sporty zimowe, strzelectwo, sztuki walki, turystyka górska. Są to najbardziej ciekawe publikacje, które zainspirują cię do działania i poszerzania swojej wiedzy dotyczącej wybranej dyscypliny sportowej, a także znajdziesz w nich merytoryczne porady. Wszystkie pozycje sportowe znajdziesz tutaj: leksykony sportowe

Książki są przeznaczone dla miłośników sportu, a także amatorów tej dziedziny. W leksykonach znajdziesz informacje jak zgubić kilka kilogramów, poprawić szybkość i sprawność, a także nabrać siły. Uzyskasz również informacje jak ułożyć odpowiednią dietę czy właściwie się zregenerować. Znajdziesz porady jak nie nabawić się niepotrzebnej kontuzji, poznasz również reguły, zasady wybranych dyscyplin sportowych. Autorami publikacji są  trenerzy, dzięki którym będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę ze sportem lub ją kontynuować.

Foto: reviewonline.co.za

Share Button

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*