Shaun Murphy i Joe Perry w kolejnej fazie Grand Prix!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Shaun Murphy i Joe Perry to kolejna dwójka snookerzystów, którzy awansowali do najlepszej 16 turniej Grand Prix. Murphy pokonał Michaela Holta 4:1, natomiast Joe Perry wygrał z Markiem Williamsem 4:2.

Shaun Murphy był zdecydowanym faworytem w spotkani z Michaelem Holtem. Mistrz świata nie zawiódł swoich fanów odnosząc pewne zwycięstwo nad swoim rodakiem. Popularny „The Wisdom Warrior” zaprezentował się z bardzo dobrej strony oddając swojemu rywalowi tylko jedną partię i wygrywając całe spotkanie 4:1. W kolejnej fazie turnieju Murphy zmierzy się ze zwycięzcą spotkania Ding Junhui – Yu De Lu.

Joe Perry natomiast nie najlepiej rozpoczął spotkanie z Markiem Williamsem, gdyż przegrywał po dwóch pierwszych freamach 0:2. Jednak im dłużej trwał mecz, tym gorzej prezentował się Walijczyk co skrzętnie wykorzystywał „The Gentleman” budując solidne breaki oraz wygrywając kolejne partie. Ostatecznie Anglik wygrał całe spotkanie 4:2 i w kolejnej rundzie zmierzy się z lepszym z pary Mark Selby – Martin Gould.


• Źródło: Własne

Share Button

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*