Urszula Radwańska dla sport-news.com.pl: „Każdy trening sprawia mi radość i już nie mogę się doczekać pierwszego turnieju w tym sezonie.”


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Jedna z najlepszych polskich tenisistek – Urszula Radwańska udzieliła nam wypowiedzi, w którym opowiedziała nam o swoich planach i celach na 2017 rok.

sport-news.com.pl: Co uważa Pani za największy sportowy sukces w 2016 roku?

Urszula Radwańska: „Niestety miniony rok był bardzo ciężki dla mnie, na początku sezonu w lutym skręciłam kostkę podczas meczu i zerwałam dwa więzadła wiec musiałam przejść rekonstrukcje stawu skokowego przez to nie grałam 3 miesiące. Gdy już powoli odzyskiwałam formę, co było widać na turnieju WTA w Stanford, gdzie wygrałam w pierwszej rundzie z Bondarenko, a w drugiej zagrałam równy mecz z Cibulkovą, zdiagnozowano u mnie wirus mononukleozy. Musiałam skończyć sezon wcześniej, ponieważ lekarze zabronili mi jakiegokolwiek wysiłku fizycznego.”

sport-news.com.pl: Jakiego turnieju najbardziej nie może się Pani doczekać, który uważa Pani za najważniejszy w 2017 roku?

Urszula Radwańska: „Oczywiście najważniejsze są dla mnie Wielkie Szlemy. Niestety teraz przez problemy zdrowotne spadłam w rankingu przez co będę musiała przebijać się przez eliminacje, ale wierze,ze szybko wrócę do czołowej 50-tki

sport-news.com.pl: Czego najbardziej się Pani obawia w nowym sezonie?

Urszula Radwańska: „Nie mam żadnych obaw, przez chorobę którą przebyłam nie grałam 4 miesiące wiec teraz wychodzę na kort i po prostu cieszę się, że znów mogę grać. Każdy trening sprawia mi radość i już nie mogę się doczekać pierwszego turnieju w tym sezonie.”

sport-news.com.pl: Jaki postawiła Pani sobie najważniejszy cel na 2017 rok?

Urszula Radwańska: „Za pierwszy cel postawiłam sobie powrót do pierwszej 100-tki w rankingu WTA. Jestem pewna, że ciężko trenując i wierząc w sukces to będzie tylko kwestia czasu.”

sport-news.com.pl: „Czego możemy Pani życzyć w 2017 roku?”

Urszula Radwańska: „Na pewno dużo zdrowia, to jest w tej chwili najważniejsze dla mnie bo w tenisa nie zapomniałam jak się gra”


  • Źródło: Własne
Share Button

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*