PlusLiga: Skra znów wygrywa!

Skra Bełchatów pokonała Czarnych Radom i zdobyła 3 punkty w 10.kolejce Plusligi. Zawodnikiem meczu wybrany został Nicolas Uriarte.

W pierwszej szóstce Skry od początku zobaczyliśmy Bartosza Kurka i Jurija Gladyra. Od początku spotkania inicjatywę przejęli Bełchatowianie. Na przyjęciu świetnie spisywał się Artur Szalpuk, a niesamowite zagrywki posyłał Nicolas Penchev. Szybko objęli prowadzenie i nie oddali go do końca seta, wygrywając do 12.

Druga partia była bardziej wyrównana, Radomianie utrzymywali wynik głównie za sprawą błędów zawodników z Bełchatowa. Goście lepiej zagrywali, dobrze grali również przy siatce. Jednak ostatni punkt zdobyła Skra, po fatalnym błędzie Bartołomieja Bołądzia, który po wyrzucie zagrywki … złapał piłkę.

Trzecia i ostatnia partia toczyła się pod dyktando gospodarzy. Od stanu 11:11 objęli przewagę i utrzymali ją do końca spotkania. Na zagrywce dobrze spisywał się Karol Kłos i Nicolas Uriarte. Całe spotkanie wygrali 3:0, a zawodnikiem meczu wybrany został Argentyńczyk Uriarte.


  • Źródło: Własne
Share Button

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*