Liga Europejska: Lider Ligue 1 rozbity w Rosji, asysta Jędrzejczyka!

Aktualny lider Ligue 1 – Nice przegrało aż 2:5 w meczu Ligi Europejskiej z rosyjskim Krasnodarem. Przy pierwszej bramce gospodarzy asystował Artur Jędrzejczyk.

Gospodarze po bramkach Smolova i Joaozinho, po 33 minutach prowadzili 2:0. Kontaktową bramkę dla Nice tuż przed przerwą zdobył Balotelli. W 65 minucie meczu drugie trafienie zanotował Joaozinho, tym razem Brazylijczyk pokonał bramkarza gości z rzutu karnego. Drużyna z Francji nie powiedziała w tym spotkaniu ostatniego słowa i dwadzieścia minut przed końcem meczu drugą bramkę dla aktualnego lidera Ligue 1 zdobył  Cyprien. Marzenia Nice o wywiezieniu z Rosji jednego punktu pogrzebał Ari. Brazylijczyk w ostatnich sześciu minutach dwa razy trafił do bramki rywali ustalając wynik meczu na 5:2.