Liga Mistrzów: Atletico Madryt wygrywa w super hicie, Bayern bezsilny!

Wielkie widowisko na Estadio Vicente Calderon zakończyło się triumfem Atletico Madryt 1:0.Mimo wielkich starań Bayern Monachium wraca do Niemiec bez żadnego punktu.Bohaterem został Carrasco!

Od początku spotkania drużyna z Bawarii przeważała na boisku. Zespół kontrolował grę na murawie, szybko i dokładnie rozgrywał piłkę.Bezbramkowy remis utrzymywał się do 35 minuty. Wtedy szybki kontra atak wyprowadzili zawodnicy z Madrytu, świetną asystą popisał się Griezmann, a podanie wykorzystał Carrasco pokonując Manuela Neuera precyzyjnym płaskim strzałem w dolny róg bramki.

Obraz gry w drugiej połowie niewiele się zmienił.Zawodnicy Atletico Madryt bezbłędnie czytali grę drużyny z Monachium,przez co rywale nie byli w stanie stworzyć żadnych sytuacji podbramkowych.W 83 minucie Atletico powinno podwyższyć rezultat spotkania, jednak rzutu karnego nie wykorzystał Antonie Griezmann.

Atletico po raz kolejny stało się katem Bayernu.Zespół z Niemiec nie był w stanie zrewanżować się za półfinał z poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. Bezbarwna drużyna Ancellotiego nie wywozi  z Madrytu chociażby jednego punktu.Rewanż w Monachium już 6 grudnia!

• Źródło:własne.