Remis w meczu rewelacji Bundesligi!

FC Koln zremisowało w meczu piątej kolejki Bundesligi z RB Leipzig w stosunku 0:0. Oba zespoły zaliczyły nadspodziewanie dobry start w rozgrywkach.

FC Koln po pięciu kolejkach zajmuje wysokie trzecie miejsce w Bundeslidze. Podopieczni Stogera są jedną z czterech drużyn wraz z Bayernem Monachium, RB Leipzig oraz Hoffenheim, które nie przegrały jeszcze meczu w obecnym sezonie. Z kolei RB Leipzig w pięciu spotkaniach zanotował dwa zwycięstwa i trzy remisy.

Wszystkie bramki w meczu padły w ciągu pierwszych trzydziestu minut. Goście objęli prowadzenie już w piątej minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Burke, a asystę przy tym trafieniu zaliczył Sabitzer. Gospodarze potrzebowali dwudziestu minut na wyrównanie stanu rywalizacji. Osako wykorzystał podanie Rauscha.