Fenomenalny finish Realu Madryt, Morata bohaterem!

W Madrycie na Estadio Santiago Bernabéu do 89 minuty Real przegrywał 1:0 ze Sportingiem Lizbona. Niespodzianki jednak nie było, wynik dla królewskich uratowali Cristiano Ronaldo oraz Alvaro Morata.

Na początku drugiej połowy w 47 minucie gola dla klubu z Lizbony strzelił Bruno Cesar. Przez długi okres czasu królewscy męczyli się ze świetnie spisującą się obroną Sportingu.

Do przełamania doszło dopiero w 89 minucie ,kiedy do rzutu wolnego z 20 metrów podszedł Cristiano Ronaldo. Portugalski gwiazdor niesamowitym strzałem w samo okienko zapewnił remis swojemu klubowi.

W ostatniej minucie spotkania James wrzucił piłkę w pole karne, a Morata wyskoczył najwyżej i mocnym strzałem głową przełamał piłką ręce bramkarza Sportingu! Zawodnik zapewnił w ten sposób 3 punkty Realowi Madryt.

Real pokonał Sporting 2:1, Borussia wygrała z Legią 6:0. Liderami grupy F po pierwszej kolejce są Niemcy.

• Źródło:Własne.