MOTO3: Zwycięstwo Bindera, upadek Navarro w końcówce wyścigu!

Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 2008

Lider klasyfikacji generalnej Brad Binder wygrał dzisiejszy wyścig w serii MOTO3. Reprezentant Republiki Południowej Afryki stoczył pasjonującą walkę z Włochem Bagnaia i Holendrem Bendsneyderem.

Największym wygranym dzisiejszego wyścigu można nazwać Stefano Manziego, Włoch startował z dziką kartą i dodatku z 34 pozycji. Na mecie zameldował się jako czwarty, co można uznać za gigantyczny sukces.

Trzy okrążenia przed końcem wyścigu z trasy wypadł Jose Navarro, Hiszpan praktycznie już przegrał walkę o Mistrzostwo Świata z dzisiejszym zwycięzcą – Binderem. Świetnie pojechał 17 – letni Bendsneyder, który z wiadomych względów nie dostał na podium szampana, a jedynie nagrodę. Holender wystartował z ósmej pozycji do dzisiejszego wyścigu. Pole Position nie wykorzystał Włoch Bagnaia, który ukończył rywalizację na drugiej pozycji.

Bardzo dobry występ zaliczył także inny reprezentant Włoch – Giannantonio, który wystartował z 25 pozycji, a wyścig ukończył jako 8.