Daria Kliszina (lekkoatletyka)


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 2008

Daria Kliszina to rosyjska lekkoatletka specjalizująca się w skoku w dal. Urodziła się  15 stycznia 1991 w Twerze. Jest jedyną rosyjską lekkoatletką dopuszczoną do startu na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Do największych sukcesów Darii Kliszinej należy zaliczyć: brązowy medal na Mistrzostwach Europy w Zurychu w 2014 roku, złote medale na Halowych Mistrzostwach Europy w 2011 i 2013 roku, a także zwycięstwo w swojej konkurencji na drużynowych Mistrzostwach Europy w 2015 roku.

Rekord zawodniczki w rywalizacji na stadionie to 7,05 m uzyskany 17 lipca 2011 roku w Ostrawie. Najlepszy wynik w hali Kliszina uzyskała 2 marca 2013 roku na Halowych Mistrzostwach Europy w Göteborgu, w których Rosjanka zdobyła złoty medal.

Kliszina znana jest również ze swojej niezwykłej urody, śmiało można stwierdzić, że jest najpiękniejszą sportmenką na świecie

1.

Daria Kliszina
Foto: spanish.fansshare.com

2.

Daria Kliszina
Foto: perepostil.ru

3.

Daria Kliszina
Foto: chinese.fansshare.com

4.

Daria Kliszina
Foto: www.fansshare.com

5.

Daria Kliszina
Foto: prosportsdaily.com

6.

Daria Kliszina
Foto: pinterest.com

7.

Daria Kliszina
Foto: metrosport.gr

8.

Daria Kliszina
Foto: sporting-memories.com

  • Źródło: Własne
Share Button

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer14838/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

4 Komentarze

  1. Bella, of Acton, there’s emerging and indeed growing number of studies, particularly from around the early 90’s, that the quality of our microbiome health, is likely to be a real contributor to the overall level of our physical wellness and that has very considerable implications, for the ability of our overarching immune system, impacting our travel experiences for both work and pleasure and all lifestyle enjoyment!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*